Naše reference

Kdo jsou naši pacienti?

Jsme tady pro každého pacienta. Léčíme u nás rázovou vlnou kromě běžných pacientů také vrcholové sportovce. Fotbalisty, hokejisty, atlety i známé osobnosti společenského a kulturního života.

Staňte se pacientem
Lou Fanánek Hagen,
frontman hudební skupiny Tři sestry

Lou Fanánek Hagen,
frontman hudební skupiny Tři sestry

Asi rok mě hodně trápil tenisový loket. Po obstřiku se mi ulevilo jen na chvilku. Byl jsem i na laseru a ultrazvuku, nic nepomohlo. Nyní jsem již několik měsíců bez obtíží, poté, co jsem absolvoval 6 aplikací rázové vlny u MUDr. Zemana v Říčanech. S obtížemi podobného druhu se tu po mé zkušenosti a doporučení úspěšně léčí i další kolegové z kapely Tři sestry.

Poděkování za vyléčení zánětu kolena

Vážený pane doktore,
chtěla bych Vám poděkovat za vyléčení mého levého kolena.
Bylo mi 62 let, když mě začaly trápit bolesti levého kolena po předchozí zlomenině kotníku na pravé noze. Navštívila jsem ortopedii v Liberci a v Praze, ale injekce ani utěšující léky mně nepomáhaly problém odstranit. Na internetu jsem objevila Vaše pracoviště Osteo Klouby Klinik v Říčanech a s velkou nadějí, naprosto zoufalá, jsem se na Vás obrátila. Po absolvování léčby kolenního kloubu rázovými vlnami a krevním sérem metodou Orthokin se mi zdravotně velmi ulevilo, až bolest  úplně zmizela. Nyní se cítím zcela zdravá. Váš lidský a profesionální přístup k léčbě mého kolena mi pomohl se vrátit do běžného života. Mohu zase bez bolesti chodit, sportovat. Se srdečným pozdravem a poděkováním

Violeta Lukschová

Poděkování z Ústí nad Labem

Vážený pane doktore,
chtěl bych Vám moc poděkovat za úspěšnou léčbu mého kolene. Ve věku 62 let mne koleno začalo bolet a tak jsem navštívil ortopeda v Ústí nad Labem. Diagnóza – artróza 2. stupeň, léčba 3 injekce Hyalubrixu a později výměna kloubu (při zhoršení na 3. stupeň). Injekce moc nepomohly a tak jsem na internetu objevil Vaše pracoviště Osteo Klouby Klinik s výbornými referencemi. Po provedení rentgenu, který je přímo na klinice, jste navrhl léčbu krevním sérem metodou Orthokine. Po ukončení léčby koleno vůbec nebolí, a to mám nadváhu a chodím s klubem turistů na výlety v délce asi 25 km. Nyní již za Vámi pravidelně jezdím pouze na „udržovací“ injekce. Léčba je poměrně drahá, pojišťovna nepřispívá, ale raději investuji do svého zdraví než jezdit k moři. Navíc zde není plná čekárna, máte lidský přístup a dodržujete objednané časy. Moc Vám děkuji a vždy Vás rád navštěvuji.
Přeji Vám hezký den a hodně spokojených pacientů

Libor Studený
V Ústí nad Labem 7.12.2023

Vážený pane doktore,

chtěla bych Vám poděkovat za léčbu svého kolena. Po rázových vlnách a dvou injekcích (poslední 27.4.2021) jsem byla ve velkých rozpacích, zda to vůbec mělo smysl, neboť koleno (především z vnitřní strany nohy) bolelo jak čert, některé noci jsem bolestí ani nezavřela oko, protože nebylo jak tu nohu položit, aby nebolela. Nevzdala jsem to, řekla jsem si ze 70% to bude dobré, 20 % uvidíme a těch 10% dá-li ten Nejvyšší, tak bude dobře :-). Pracovala a pohybovala jsem se normálně, schody do patra, zahrada atp. Teprve 2. června si koleno „sedlo“ a noha je OK. Čekala jsem ještě pár dní, abych Vám mohla sdělit, že je to opravdu dobré.
Takže pane doktore – děkuji za léčbu – a přeji Vám hodně klientů důvěřivých ve Vaše schopnosti a Váš způsob léčby.

P.S. Ještě mi nikdo nikdy tak „nenamlátil“ koleno či bych na něj tolikrát z výšky spadla, ale stálo to za to.

Přeji hezký den a zdravím „uzdravená“
Lenka
Stř. Skalice

Poděkování z Kutné Hory

Poděkování z Kutné Hory

Vážený pane doktore,
v dubnu letošního roku jsem navštívila Vaši ambulanci s bolestí pravého ramene. Po několika neúspěšných léčebných pokusech v Kutné Hoře a konečném verdiktu na provedení operace artroskopií, která díky coronaviru byla zrušena, jsem hledala řešení sama pomocí internetu. Objevila jsem Vaší kliniku v Říčanech a s nadějí, že léčba pomocí bude úspěšná, jsem se na Vás obrátila.

Bolesti již byly tak úporné, že jsem celou noc prochodila po domě, jelikož jsem nemohla spát, ani po požití léků na bolest. Po konzultaci s Vámi jsem podstoupila léčbu metodou Orthokine a rázovou vlnou. Dnes spím bez bolestí a bez léků. Po 2 měsících léčby jsem opět začala vést normální život, a vrátila jsem se k běžným činnostem, které jsem předtím pro bolest nezvládala. A to vše díky Vám, pane doktore. Chci Vám touto cestou moc a moc poděkovat za Vaši péči, laskavý přístup a ochotu, se kterou jste se mi po celou dobu léčby věnoval.  Je jen málo lékařů, kteří mají profesionální i lidský přístup k pacientovi, a mezi takové patříte právě Vy.

Se srdečným pozdravem a poděkováním
Věra Aubrechtová, Kutná Hora.

Takový malý „zázrak“Chci se s Vámi podělit o „zázrak“, který jsem zažila díky péči MUDr. Zemana z Osteo Klouby Klinik. Před rokem jsem prakticky přestala chodit. Bolest kolen ve dne v noci byla nepopsatelná. Obešla jsem pár specialistů a dozvěděla se, že na operaci to ještě není a bohužel už nejsem nejmladší, tak se s daným stavem musím smířit.

Smířit jsem se nechtěla a zároveň mě permanentní bolest paralyzovala. Proto jsem sedla k internetu a snažila jsem se najít někoho, kdo by se pokusil mi pomoci.

Objevila jsem Osteo Klouby Klinik v Říčanech. Zavolala jsem a bez problémů byla přijata do péče. Po absolvování léčby kolenních kloubů krevním sérem a rázovými vlnami se postupně bolest vytrácela, otoky zmizely a kolena začala opět fungovat (můžu si na ně kleknout, bez problémů seběhnout ze schodů atp.). Nyní je to rok, co mě MUDr. Zeman začal léčit a kolena nebolí a já mohu chodit i běhat. Nevím, jak MUDr. Zemanovi nejlépe poděkovat. Mám velikou radost a o tu se tu s vámi chci alespoň touto cestou podělit. Celá kůra sice pár korun stála, ale jaká je lepší investice než do vlastního zdraví.

paní Jana, Praha 8

Němcová K., Úvaly

Rráda bych se podělila o své zkušenosti s léčbou Orthokin. Je mi 40 let, jsem žena a troufnu si říci, že dbám na své zdraví. Nicméně jednoho dne, po náročném turistickém výkonu, že by náhoda? mi natekl na pravé noze kloub pod palcem z vnitřní strany nohy. Místo neskutečně bolelo. Uvědomila jsem si, že mě vlastně toto místo pobolívalo už nepravidelně dříve, ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. Ano, nejsem typ, který při prvním zabolení běží k doktoru. Toto však byla jiná, nová bolest, kterou jsem začala řešit a to jak uvnitř sebe tak navenek. Neváhala jsem navštívit svého lékaře s cílem zjistit, o co se vlastně jedná. Artróza. Cože? Ve 40ti letech? Už je to tak. Podle všelijakých článků nemoc, na kterou není lék, pouze prostředky jak jí zmírnit popřípadě oddálit. Naštěstí jsem přišla včas a lékař mi doporučil léčbu vlastní plazmou. Neváhala jsem. Po 6ti měsících problémy pryč. Léčba je absolutně bezbolestná, nic horšího než odebrání krve a klasický injekční vpich. Nic co by se nedalo zvládnout. Léčbu i přes větší náklady určitě doporučuji. Jedná se o dobře investované prostředky do sebe a vlastního zdraví, pokud je léčba zahájena včas. Tělo léčí samo sebe, co víc si přát.

Jaroslav P., Pardubice

Jsem lékař, je mi 55 let, několik let mě trápily bolesti obou pat a levého ramene. Po terapii rázovou vlnou jsem nyní rok asymptomatický – rázová vlna mě mých zdánlivě neřešitelných problémů zbavila.

Antonín V., Liberec

Trápily mě mnoho let silné bolesti obou kolen, dostal jsem různé injekce na ortopedii. Je mi 75 let a mám artrózu, jako již mnoho lidí v mém věku. Po léčení rázovou vlnou se mi hodně ulevilo. Zmenšily se mi bolesti a můžu teď chodit i po schodech.

Daniel J., Říčany

Jsem bývalý vrcholový sportovec v orientačním běhu, léta mě sužovaly a omezovaly bolesti Achillových šlach, z nichž pravá mi praskla a byl jsem na operaci. Na doporučení kamarádů sportovců jsem podstoupil terapii rázovou vlnou v Říčanech. Stav obou Achillovek se radikálně zlepšil.

David F., Plzeň, 62 let

Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Zemanovi z Říčanech, který se mě ujal po operaci kotníku, ten jsem měl výrazně oteklý a nehybný po těžké zlomenině po pádu ze střechy. Po opakovaných aplikacích rázových vln otok ustoupil a hybnost v mém kotníku se výrazně zlepšila. Nyní chodím úplně bez berlí a chystám se dokonce na lyže.