Naše reference

Léčíme u nás rázovou vlnou kromě běžných pacientů také vrcholové sportovce. Fotbalisty, hokejisty, atlety i známé osobnosti společenského a kulturního života.

Lou Fanánek Hagen,<br>frontman hudební skupiny Tři sestry

Lou Fanánek Hagen,
frontman hudební skupiny Tři sestry

Asi rok mě hodně trápil tenisový loket. Po obstřiku se mi ulevilo jen na chvilku. Byl jsem i na laseru a ultrazvuku, nic nepomohlo. Nyní jsem již několik měsíců bez obtíží, poté, co jsem absolvoval 6 aplikací rázové vlny u MUDr. Zemana v Říčanech. S obtížemi podobného druhu se tu po mé zkušenosti a doporučení úspěšně léčí i další kolegové z kapely Tři sestry.

Jaroslav P., Pardubice

Jsem lékař, je mi 55 let, několik let mě trápily bolesti obou pat a levého ramene. Po terapii rázovou vlnou jsem nyní rok asymptomatický - rázová vlna mě mých zdánlivě neřešitelných problémů zbavila.

Antonín V., Liberec

Trápily mě mnoho let silné bolesti obou kolen, dostal jsem různé injekce na ortopedii. Je mi 75 let a mám artrózu, jako již mnoho lidí v mém věku. Po léčení rázovou vlnou se mi hodně ulevilo. Zmenšily se mi bolesti a můžu teď chodit i po schodech.

Daniel J., Říčany

Jsem bývalý vrcholový sportovec v orientačním běhu, léta mě sužovaly a omezovaly bolesti Achillových šlach, z nichž pravá mi praskla a byl jsem na operaci. Na doporučení kamarádů sportovců jsem podstoupil terapii rázovou vlnou v Říčanech. Stav obou Achillovek se radikálně zlepšil.

David F., Plzeň, 62 let

Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Zemanovi z Říčanech, který se mě ujal po operaci kotníku, ten jsem měl výrazně oteklý a nehybný po těžké zlomenině po pádu ze střechy. Po opakovaných aplikacích rázových vln otok ustoupil a hybnost v mém kotníku se výrazně zlepšila. Nyní chodím úplně bez berlí a chystám se dokonce na lyže.

Objednejte se k nám