Naši pacienti

Pracujeme s účinností terapie až 95 %.
Předcházíme riskantním operačním zákrokům.
Používáme vysokofrekvenční radiální rázovou vlnu a hlavici Power plus s průnikem do hloubky tkáně 10-15 cm.
Léčíme vrcholové sportovce – fotbalisty, hokejisty, atlety a další, ale také známé osobnosti společenského a kulturního života.
Působíme v Říčanech na hranici Prahy v dosahu MHD.

Naši pacienti

Našimi pacienty jsou lidé prakticky všech věkových kategorií – od sportovců, jejichž pohybová ústrojí více „trpí“ a jsou často poškozávána vlivem vysoké zátěže, až po starší pacienty, jejichž diagnózy se odvíjí převážně z degenerativních změn tkání a kloubů, ke kterým má jejich pohybový aparát již přirozenou tendenci. Efektivní pomoc u nás mohou hledat ale i ostatní skupiny pacientů trpící obtížemi, jejichž specifikaci uvádíme v sekci Indikace.

Poskytujeme rovněž medicínské služby v rámci všeobecné ambulantní a úrazové chirurgie. Používáme moderní techniku, nástroje a zdravotnické materiály:

  • Např. jako náhradu klasické sádry nebo dlahy nabízíme lehké plastové fixace značky 3M – Scotchcast™ a Soft Cast™.
  • Další u nás využívanou novinkou je medicínské lepidlo DERMABOND firmy ETHICON, které aplikujeme k scelování otevřených ran tržného charakteru. Prostředek je moderní plnohodnotnou náhradou ve většině případů, kde by jinak bylo nutné chirurgické scelení šitím. Uvedený preparát je v naší ordinaci také v prodeji se základní instruktáží pro individuální „laické“ použití.

Bohužel nemůžeme našim pacientům nabídnout terapeutické aplikace prováděné přístrojem radiální rázové vlny v rámci péče hrazené pojištovnou – tato léčba totiž není zahrnuta v seznamu úkonů, které zdravotní pojišťovny hradí. A jelikož se jedná o použití finančně velmi nákladného zařízení, je ambulance nucena vyžadovat úhradu za aplikaci od pacienta.

Běžné ošetření a léčba na naší chirurgické ambulanci včetně RTG vyšetření jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Jsme smluvními partnery VZP, OZP, poj. MV ČR, ČPZP a VoZP ČR.

Naši pacienti