Naši pacienti

Jak?

Pracujeme s účinností terapie až 95 %.
Předcházíme riskantním operačním zákrokům. Používáme vysokofrekvenční radiální rázovou vlnu a hlavici Power plus s průnikem do hloubky tkáně 10-15 cm.

Koho?

Jsme tady pro každého pacienta. Léčíme vrcholové sportovce – fotbalisty, hokejisty, atlety a další, ale také známé osobnosti společenského a kulturního života.

Kde?

Působíme v Říčanech na hranici Prahy v dosahu MHD.

Staňte se pacientem

Naši pacienti

Našimi pacienty jsou lidé prakticky všech věkových kategorií – od sportovců, jejichž pohybová ústrojí více „trpí“ a jsou často poškozávána vlivem vysoké zátěže, až po starší pacienty, jejichž diagnózy se odvíjí převážně z degenerativních změn tkání a kloubů, ke kterým má jejich pohybový aparát již přirozenou tendenci. Efektivní pomoc u nás mohou hledat ale i ostatní skupiny pacientů trpící obtížemi, jejichž specifikaci uvádíme v sekci Indikace.

Poskytujeme rovněž medicínské služby v rámci všeobecné ambulantní a úrazové chirurgie. Používáme moderní techniku, nástroje a zdravotnické materiály:

  • Např. jako náhradu klasické sádry nebo dlahy nabízíme lehké plastové fixace značky 3M – Scotchcast™ a Soft Cast™.
  • Další u nás využívanou novinkou je medicínské lepidlo DERMABOND firmy ETHICON, které aplikujeme k scelování otevřených ran tržného charakteru. Prostředek je moderní plnohodnotnou náhradou ve většině případů, kde by jinak bylo nutné chirurgické scelení šitím. Uvedený preparát je v naší ordinaci také v prodeji se základní instruktáží pro individuální „laické“ použití.

Bohužel nemůžeme našim pacientům nabídnout terapeutické aplikace prováděné přístrojem radiální rázové vlny v rámci péče hrazené pojištovnou – tato léčba totiž není zahrnuta v seznamu úkonů, které zdravotní pojišťovny hradí. A jelikož se jedná o použití finančně velmi nákladného zařízení, je ambulance nucena vyžadovat úhradu za aplikaci od pacienta.

Běžné ošetření a léčba na naší chirurgické ambulanci včetně RTG vyšetření jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Jsme smluvními partnery VZP, OZP, poj. MV ČR, ČPZP a VoZP ČR.

Jak byli spokojeni naši pacienti?

Lou Fanánek Hagen,
frontman hudební skupiny Tři sestry

Lou Fanánek Hagen,
frontman hudební skupiny Tři sestry

Asi rok mě hodně trápil tenisový loket. Po obstřiku se mi ulevilo jen na chvilku. Byl jsem i na laseru a ultrazvuku, nic nepomohlo. Nyní jsem již několik měsíců bez obtíží, poté, co jsem absolvoval 6 aplikací rázové vlny u MUDr. Zemana v Říčanech. S obtížemi podobného druhu se tu po mé zkušenosti a doporučení úspěšně léčí i další kolegové z kapely Tři sestry.

VÍCE REFERENCÍ