Condrotide™

Indikace

Bolestivá onemocnění kloubů způsobená degenerativními či poúrazovými změnami.

Aplikace

1 injekce 1 x týdně po dobu 3 – 6 týdnů

Cena

2.000,-- Kč za 1 injekci

Condrotide™

Promaže vaše klouby a vyživí chrupavku. Pomůže, pokud máte problémy při chůzi, bolí vás klouby, máte problémy při sportu, máte osteoartrózu.

Condrotide™ je originální přípravek na bázi polynukleotidu (polymérní kyselina, která se vyskytuje v přírodě), který se získává z ryb.

Díky visko-elastickým a lubrikačním vlastnostem Condrotide™ pomáhá obnovovat fyziologický stav kloubu. Zlepšením vlastností synoviální tekutiny, Condrotide™ ochraňuje klouby a za pomoci fyziologického mechanismu obnovuje kloubní chrupavku. Tyto vlastnosti přispívají k obnově funkce kloubu a redukují bolestivé symptomy.

Tento preparát je registrovaný Ministerstvem zdravotnictví České republiky, účinky prokázány v klinické studii s více než 55000 spokojenými pacienty. Přípravek získal CE certifikát.

Condrotide

Princip léčby

Condrotide™ obsahuje vysoce purifikované polynukleotidy (polymery, které jsou i fyziologicky přítomné v organismu) extrahované z přirozených zdrojů (lososovitých ryb).

  • Redukuje bolest související s osteoartrózou a zároveň stimuluje fyziologický proces regenerace chrupavky, čímž vytváří podmínky pro dlouhodobý terapeutický efekt – dosahuje stabilní efektivní klinické výsledky již po aplikaci 3 injekcí
  • Vykazuje mimořádně dobrou snášenlivost