Metody léčby

Správnou metodu léčby zvolí lékař po dohodě s pacientem na základě vyšetření

Rázová vlna

Terapie rázovou vlnou dokáže ulevit od bolesti. Rázovou vlnou léčíme nejčastěji tenisové lokty, patní ostruhy, bolestivá ramena, bolesti zad, některé typy artróz a záněty Achillových šlach. Je vhodná jak pro sportovce, tak i pro seniory.

Zjistit více

Léčba metodou Orthokine®

Autologní biologická metoda Orthokine je neinvazivní a účinná léčba krevním sérem, která vás zbaví bolesti kloubů. Metodu Orthokine aplikujeme při silných bolestech kloubů, při osteoartróze nebo u dlouhodobé rekonvalescence po úrazech.

Zjistit více

Léčba metodou SportVis / TendoVis

Léčba kyselinou hyaluronovou TendoVis (SportVis) je neinvazivní léčba akutních poranění měkkých tkání a vazů a chronických úponových bolestí. SportVis výrazně urychluje hojení, snižuje bolestivost, poskytuje fyzické zpevnění a zlepšuje pohyblivost postižené oblasti.

Zjistit více

Léčba metodou RenehaVis®

RenehaVis je moderní prostředek určený pro léčbu artrózy u seniorů, sportovců i všech aktivních lidí, kteří se chtějí zbavit bolesti. Léčbu pomocí RenehaVis je výhodné aplikovat i v raných stádiích osteoartrózy či při jiných stavech poškození kloubní chrupavky.

Zjistit více

Léčba metodou Condrotide™

Condrotide je moderní metoda léčby, která promaže vaše klouby a vyživí chrupavku. Pomůže, pokud máte problémy při chůzi, bolí vás klouby, máte problémy při sportu nebo máte osteoartrózu.

Zjistit více

Léčba metodou Synolis VA

Léčba metodou Synolis VA vám zajistí elasticitu a viskozitu vašeho kloubu, chrání ho před poškozením a poskytuje rychlou a intenzivní úlevu. Metoda Synolis VA pomůže od bolesti při osteoartróze.

Zjistit více