Infuze vitamínu C

Indikace

1. revmatické choroby
2. bolesti kloubů
3. stres
4. psychická zátěž či fyzická námaha (včetně sportu)
5. psychické poruchy
6. opakované infekce
7. alergie
8. metabolický syndrom (obezita, vysoký krevní tlak, cukrovka)
9. autoimunitní onemocnění (revmatoidní artritida, Crohnova choroba ad.)
10. nádorová onemocnění (v jakémkoliv stádiu)

Aplikace

4 infuze 4x týdně

Cena

1.500,- za 1 infuzi

Infuzní léčba vitamínem C jako pomoc při stresu i revmatu

Co nejčastěji slyší nemocní od okolí? Že to chce pořádnou dávku vitamínů – a to je pravda. Především vitamín C je pro lidský organismus nesmírně důležitým prvkem, který nám mj. pomáhá s růstem, podporuje vývoj zubů a kostí a stimuluje tvorbu bílých krvinek. Jeho doporučená denní dávka je 60-80 mg. Co když to ale nestačí? V tom případě přichází na řadu infuzní vitamín C (IVC).

Napomáhá tvorbě kolagenu

Přispívá k likvidaci rakovinných buněk

Urychluje hojení ran a zmírňuje příznaky řady nemocí

Vyzrajte na chronické záněty s infuzí vitamínu C

Potřebnou denní dávku vitamínu C lze dodat organismu běžným způsobem – zdravou a vyváženou stravou či potravinovými doplňky. Nicméně americký nositel Nobelovy ceny Linus Pauling zjistil, že pro správné fungování lidského těla je zapotřebí až 10 g vitamínu C denně. A jeho názor potvrzuje i řada odborníků, kteří tvrdí, že ve spoustě patologických stavů a třeba i onkologických onemocnění je opravdu nutné zvýšit několikanásobně příjem vitamínu C. Jenže, jak na to?

Řešením je infuze vitamínu C

Neinvazivní léčba, v rámci které se několikrát týdně aplikuje infuzní vitamín C (IVC) přímo do krevního oběhu. Při podání vitamínu C ústy totiž nelze dosáhnout tak vysoké koncentrace v organismu jako při nitrožilní aplikaci. Pomocí té je možné dosáhnout až 15násobně vyšší koncentrace, která je pro správné fungování infuzní terapie vitamínem C žádoucí.

Infuzní terapie vitamínem C – účinek pocítíte během pár minut

Infuzní léčba vitamínem C se používá nejen pro zmírnění již existujících nemocí, ale také jako prevence řady onemocnění. Svůj velký význam má v léčbě onkologických nemocí, kdy pomáhá s likvidací rakovinných buněk (vitamín C totiž blokuje nádorovou angiogenezi a nádor tak nemůže vytvářet nové cévy). V neposlední řadě také vitamín C pomáhá s lepší a kvalitnější tvorbou kolagenu.

Kdy je vhodné vsadit na infuzi vitamínu C? Při:

  • oslabené imunitě,
  • ateroskleróze,
  • artritidě,
  • opakujících se virózách a nachlazeních,
  • únavovém syndromu,
  • onkologických onemocněních.

Své uplatnění najde infuzní vitamín C i v rámci rekonvalescence po operacích a při léčbě bolesti a zánětů kloubů. Důležitým pomocníkem je i ve chvíli, kdy je vaším cílem redukce stresu a snížení psychické námahy.

Trápí vás spíše bolesti svalů a vazů? Nebo bojujete s bolestmi zad či svalů lokte? Pro oba případy máme řešení: na naší klinice Osteo Klouby Klinik v Říčanech (Praha-východ) se mj. věnujeme i léčbě rázovou vlnou a léčbě tkání a vazů. Ať už vás trápí jakékoliv problémy s pohybovým aparátem, zavolejte nám a my vám poradíme, jak se jich jednoduše a bezbolestně zbavit!

vitamin-c.jpg