Neinvazivní terapie pohybového aparátu

Osteo Klouby Klinik

Trápí vás patní ostruhy, tenisový loket, artróza, zánět šlach, bolest kloubů?

Pomůžeme vám!

Jsme specializované pracoviště, které se zaměřuje na neinvazivní léčbu kloubů a celého pohybového aparátu. Disponujeme vlastním RTG a zaměřujeme se především na léčbu rázovou vlnou, biologickou léčbu krevním sérem, léčbu kyselinou hyaluronovou a další neinvazivní metody léčby pohybového aparátu.

Klinika MUDr. Dalibora Zemana v Říčanech (okres Praha-východ) je místem neinvazivní léčby kloubů pro seniory, sportovce i všechny aktivní lidi, kteří nechtějí na operaci.

Od roku 2004 přinášíme pacientům unikátní terapii, během které se za několik týdnů zhojí poškozená tkáň a odstraní bolest – a to s účinností až 95%. Od roku 2006 je naše ambulance také referenčním pracovištěm pro ČR.

MUDr. Dalibor Zeman

Rázová vlna

Od února 2015 můžeme našim pacientům nabídnout úplnou novinku, a to léčbu fokusovanou rázovou vlnou od společnosti EMS. Jedná se o nejnovější přístroj Piezoclast.

Metoda Orthokine

Tato metoda využívá k léčbě vlastní biologický materiál – krevní sérum, které se získá kultivací a zpracovaním pacientovy žilní krve. Poté se aplikuje do příslušného kloubu 1x týdně.

Aktuality

4. května 2023

Krásné jarní dny

Tak zima už je snad definitivně za námi a už nás čekají jen krásné dny. Užívejte si plnými doušky sluníčka a dávejte na sebe pozor. Tým kliniky

8. února 2023

Celý nový rok v pohodě

Přejeme vám krásný nový rok plný zdraví, štěstí a spokojenosti. Hlavně v pohodě a bez úrazů! Tým kliniky

15. prosince 2022

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2023

Přejeme vám všem příjemné adventní dny, krásné vánoční svátky a hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky do nového roku! PF 2023

Lou Fanánek Hagen

Lou Fanánek Hagen

frontman hudební skupiny Tři sestry

Asi rok mě hodně trápil tenisový loket. Po obstřiku se mi ulevilo jen na chvilku. Byl jsem i na laseru a ultrazvuku, nic nepomohlo …

Máme velké zkušenosti v ČR!

Léčba rázovou vlnou je v České republice stále relativně novou metodou, která ve světě začala být dostupná již od počátku 90. let. Naše ambulance je jedním z prvních pracovišť, které zavedly tento moderní způsob léčby v ČR pro léčení poúrazových stavů, po distorzích kloubů, pohmožděninách svalů, kloubů, po zlomeninách, u nehojících se zlomenin a pakloubů. Zvláště pak po vazivových poraněních kloubů, po artroskopických operacích kloubů, u nehojících se defektů po úrazech, léčení halluxů a výrůstků na končetinách a u řady dalších indikací.