RenehaVis®

Indikace

Léčba artrózy kolenního kloubu

Aplikace

Obvykle 1 – 2 injekce s týdenní pauzou mezi 1. a 2. dávkou.
Počet aplikací v jednom léčebném cyklu závisí na stupni poškození v kloubu.

Cena

4.000,-- Kč za 1 injekci

RenehaVis

RenehaVis je prostředek k moderní léčbě všech stupňů artrózy kolenního a kyčelního kloubu, provázené bolestivostí kloubu a pohybovými potížemi.

RenehaVis

Princip léčby

RenehaVis je jediná unikátní dvoukomorová injekce umožňující podání dvou forem hyaluronové kyseliny v jedné aplikaci. Význam podání dvou forem hyaluronové kyseliny je v komplexním účinku - jedna forma hyaluronové kyseliny (nízkomolekulová) zajišťuje ochranu a reparaci (zpevnění) chrupavky na kloubních plochách a podporu produkce tělu vlastní kyseliny, která je ve zdravém kloubu produkována. Druhá forma hyaluronové kyseliny (vysokomolekulární) zajišťuje účinek mechanický.

Díky vysoké viskozitě a kombinaci obou forem hyaluronové kyseliny RenehaVis významně zmírňuje tření a nárazy v kloubu a snižuje bolest v klidu i v pohybu a zlepšuje pohyblivost poškozeného kloubu.

RenehaVis je jediný prostředek na světe, který obsahuje 2 formy hyaluronové kyseliny (HA) o různé velikosti a koncentraci pro aplikaci do kolenního kloubu injekčně. Pouze přítomnost obou forem této kyseliny zajistí co nejbližší přiblížení se účinku tělu vlastní hyaluronové kyseliny, která je za normálních podmínek produkovaná ve zdravém kloubu.

RenehaVis je moderní a inovativní produkt, který ve studii prokázal lepší výsledky než ostatní produkty – rychlejší ústup bolesti a kratší léčebný cyklus než konkurenční přípravky. Důvodem je přítomnost obou forem hyaluronové kyseliny oproti všem ostatním přípravkům, které obsahují vždy jen formu jednu (vysoko nebo nízkomolekulární)

RenehaVis je možné a výhodné aplikovat i v časných fázích osteoartrózy kloubu nebo při dalších stavech poškození kloubní chrupavky. Čím dříve je aplikován, tím je větší šance na zpomalení procesu artrózy a zlepšení potíží, neboť je v kloubu přítomno ještě dostatečné množství chrupavčité tkáně, která může být chráněna.

Značné úlevy je dosaženo též ve fázích vyšších stupňů osteoartrózy (II. i III. stupeň), neboť v této fázi je využito vysoké viskozity hyaluronové kyseliny o velké molekule a její mechanický účinek "odpružení" a "namazání" kloubu.

Objednejte se k nám